Pluskwy

Skuteczne zwalczanie pluskiew

Pluskwy to zaledwie 6 milimetrowe owady, żywiące się krwią ludzką. Ich plaga w domu stanowi nie tylko dużą uciążliwość, ale również zagrożenie dla zdrowia dzieci oraz dorosłych, ponieważ pluskwy mogą przyczyniać się do przenoszenia zakażeń groźnymi drobnoustrojami. W rezultacie może to przyczynić się nawet do infekcji szpiku kostnego lub śmiertelnej sepsy. Do poważnych powikłań po ugryzieniu, dochodzi szczególnie wypadku przeniesienia przez pluskwy gronkowca złocistego.

Jak widać, problemu pluskiew nie wolno lekceważyć. Niestety te niewielkie żyjątka w bardzo łatwy sposób można przynieść do domu czy też firmy z zewnątrz, na przykład zdarza się, że są przewożone wraz z bagażami w hotelu lub też przenoszone ze spacerów w sierści zwierząt.

Gdzie ukrywają się pluskwy

Jako kryjówki pluskwy bardzo często wykorzystują tekstylne elementy wyposażenie domu, takie jak kanapy, futrzaste poduszki, narzuty czy materace łóżek, skąd nocą wychodzą na żer. Z tego względu dość trudno naocznie zauważyć ich obecność.

To, że w naszym domu zagnieździły się pluskwy, można rozpoznać poprzez:
– krwawe, bardzo swędzące ślady ugryzień na ciele;
– zgniło-malinowy, charakterystyczny zapach pozostawiany przez owady;
– zauważenie niewielkich szybko uciekających stworzonek, na przykład w okolicy łóżka.

Efektywne zwalczanie pluskiew

Efektywne zwalczanie pluskiew jest możliwe tylko dzięki zastosowaniu nowoczesnych preparatów i technik. Taką usługę oferuje nasza firma, która na przestrzeni lat może poszczycić się owocną współpracą z wieloma firmami i osobami prywatnymi. Nasze doświadczenie mogę poświadczyć referencje wystawione przez zadowolonych klientów, ponadto posiadamy certyfikaty, poświadczające nasze kwalifikacje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez nasza stronę www. By odnaleźć nas w sieci, wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa: zwalczanie pluskiew warszawa i kliknąć w odpowiedni link. Gwarantujemy skutecznie wykonaną usługę, pozwalającą na stałe pozbyć się uciążliwego i niebezpiecznego towarzystwa pluskiew. Stosujemy w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt środki, pozwalające na szybkie zaradzenie problemowi.